"Łyżwa wracaj!" czyli demonstracja mocy przyjaźni. Z dedykacją dla Wojtka, który walczy o życie

Prawdziwych przyjaciół poznaje się codziennie, a szczególnie w biedzie. Wojtek - "Łyżwa" ma ich zdecydowanie więcej niż się spodziewał zanim rozpoczął najważniejszą w swoim życiu walkę.... o życie. Wszystko wskazuje na to, że moc dobrych ludzi działa, bo jego stan powoli poprawia się.

wsb3

18 sierpnia w Trzetrzewinie kierowca samochodu osobowego popełnił błąd. Może nie zauważył zbliżającego się motocykla, na którym jechał Wojtek, a może źle oszacował jego prędkość.  Szczegóły ustala Policja. Skutek błędu okazał się dramatyczny. W wyniku zderzenia jednośladu z autem, motocyklista doznał bardzo poważnych obrażeń. W stanie krytycznym zabrano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie.

Walczą o niego lekarze, walczy on sam, walczą też przyjaciele i nieznajomi, którzy poruszeni doniesieniami o wypadku pospieszyli z pomocą. Na profilu "Pomoc dla Wojtka" zorganizowano aukcję mnóstwa atrakcyjnych voucherów, przedmiotów i usług podarowanych przez ludzi z całej Polski!

Można było licytować między innymi płytę Mateusza Ziółko z imiennym autografem, indywidualny kurs trenera personalnego, pianino z transportem do klienta i gwarancją, obraz z grafiką Mariusza MORSa Brodowskiego i dziesiątki innych ciekawostek.

Dobry Tygodnik Sądecki podarował na aukcję wyjątkową koszulkę sportową z autografem mistrza siatkówki - Krzysztofa Igły Ignaczaka. Osiągnęła TUTAJ cenę 600 zł.

Leczenie i rehabilitacja Wojtka to będzie inwestycja, która pochłonie niemało czasu i pieniędzy. Właśnie teraz jest czas na to, aby się do tego  przygotować.

Kiedy człowiek, który otarł się o śmierć otworzy oczy i zobaczy jaki tłum ludzi zjednoczył się, aby ułatwić mu powrót do bliskich, do pracy i do aktywnego życia - nie będzie miał innego wyjścia: będzie musiał wracać... 🙂

A nagranie, na którym widać jak przyjaciele wspierali go z Nowego Sącza, powinno zadziałać jak lekarstwo...

Zobacz co się działo!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.