Łużna. Nie żyje 23-latek. Zginął w drodze na przystanek autobusowy

Łużna, wypadek, 23-latek

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 12.20 na drodze wojewódzkiej 977 w Łużnej. 23-letni pieszy został potrącony przez prywatnego busa poruszającego się na wadowickich numerach rejestracyjnych.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracują funkcjonariusze gorlickiej policji.

– Potwierdziła się tragiczna informacja, iż jest to potrącenie śmiertelne. Droga jest zamknięta w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy od miejscowości Moszczenica przez Staszkówkę do Łużnej – przekazał w rozmowie z naszą redakcją asp. szt. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Jak dodaje, utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę (do 15.30).

Mieszkaniec Woli Łużańskiej wracał z pracy w kierunku przystanku autobusowego. Do potrącenia doszło nieopodal Zespołu Szkół nr 1 w Łużnej. Nie wiadomo jakie były okoliczności zdarzenia. Wiadomo jedynie, iż do wypadku nie doszło na przejściu dla pieszych. Z informacji podanych przez ,,Gazetę Gorlicką” wynika, że 23-latek był stażystą w spółdzielni socjalnej w Łużnej i zajmował się dowożeniem żywności do gminnych stołówek szkolnych.

Fot. Łużna24.pl/
Mateusz Książkiewicz 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.