Łukasz z Nowego Sącza zachwycił księżycowym krokiem Jacksona, a poległ przez... Mafię

Łukasz Chmiel z Nowego Sącza stanął dziś przed setką jurorów programu ,,Śpiewajmy razem. All Together Now" telewizji Polsat. Wcielił się w swojego idola Michaela Jacksona i wykonał utwór ,,Billie Jean". Oczywiście nie zabrakło charakterystycznego tańca oraz moonwalku.

wsb3

- Nagrywam teledyski, piszę teksty do swoich kawałków - mówił Łukasz. - Mój pseudonim artystyczny to Luk. Podchodzę do tego bardzo, bardzo poważnie. Nie wiem, czy to źle, czy dobrze. Zweryfikuje to dzisiejszy dzień. Dam z siebie wszystko i nie zaśpiewam lepiej niż mam zaśpiewać.

Sądeczanin zrobił swoim występem spore wrażenie na jury. 85 osób wstało i zaczęło śpiewać razem z nim. Tym samym Łukasz znalazł się na trzecim miejscu wśród wszystkich uczestników odcinka.

 

O udział w następnym etapie telewizyjnego show walczył ze zdobywczynią drugiego miejsca - Patrycją Drab.

W dogrywce zaśpiewał ,,Imię deszczu" zespołu Mafia. Niestety drugi występ Łukasza okazał się dużo słabszy od poprzedniego. Zdobył tylko 15 głosów, podczas gdy jego rywalka wyśpiewała ich ponad 90. Sądeczanin musiał pożegnać się z programem.

Więcej na temat Łukasza Chmiela pisaliśmy TUTAJ.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.