Ludomir Handzel podziękował za poparcie. Były łzy wzruszenia

Ludomir Handzel podziękował za poparcie. Były łzy wzruszenia

Dziś w samo południe odbyła się pierwsza konferencja prasowa prezydenta elekta Ludomira Handzla, który podziękował wszystkim wyborcom za głosy oddane w drugiej turze wyborów. Jak zapewnił – w pierwszej kolejności zajmie się basenem, uporządkowywaniem brzegów Kamienicy oraz współpracą ze wszystkimi radnymi oraz kandydatami startującymi w wyborach.

-Jestem wzruszony tak mocnym poparciem. Dzisiaj zaczniemy pracować nad tym jak zmieniać miasto i jak je poprawiać tak, żeby mieszkańcy byli dumni z tego, że tu mieszkają – powiedział Ludomir Handzel. 

Zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie przyglądał się finansom, organizacji urzędu miasta i spółek komunalnych. Zapowiedział również audyt instytucji. Jak zaznaczył, wszystko będzie odbywać się bardzo spokojnie I merytorycznie.

Zapytany o decyzje personalne poinformował, że kompetentni urzędnicy, którzy pracują i należycie wypełniają swoje zadania mogą spać spokojnie. Zapewnił, że zmiany nie będą głębokie, ale przemyślane i merytoryczne. Zapowiedział również współpracę z wszystkimi radnymi, bez względu na reprezentowaną partię.

Wiele osób już do mnie dzwoniło. Chcą współpracować i ja również. To są też mieszkańcy Nowego Sącza. Sądeczanie postawili na rozwiązanie bezpartyjne i ja będę to szanował. Będę łączył, a nie dzielił. Zamierzam również współpracować z radnymi PiS. Mam nadzieję, że będziemy realizować te wszystkie propozycje, które pojawiły się w kampanii wyborczej dla Nowego Sącza. Jestem osobą otwartą i tolerancyjną i stawiam na to, żeby kompetencje moich współpracowników sprawiały, że to miasto będzie coraz piękniejsze i będzie lepszym miejscem do życia – dodał

Zapytany o to, co dało mu ostateczne zwycięstwo i przesądziło o jego wygranej przyznał, że mógł mieć na to wpływ fakt, że wraz ze swoim sztabem postawił na kampanię pozytywną i proponował konkretne rozwiązania będące odpowiedzią na problemy.

Ludomir Handzel poinformował, że odebrał również gratulacje od kontrkandydatki Iwony Mularczyk, której dziękował za całą kampanię wyborczą życząc wszystkiego dobrego.