Ludomir Handzel podziękował za poparcie. Były łzy wzruszenia

Dziś w samo południe odbyła się pierwsza konferencja prasowa prezydenta elekta Ludomira Handzla, który podziękował wszystkim wyborcom za głosy oddane w drugiej turze wyborów. Jak zapewnił – w pierwszej kolejności zajmie się basenem, uporządkowywaniem brzegów Kamienicy oraz współpracą ze wszystkimi radnymi oraz kandydatami startującymi w wyborach.

PROTEUSGASTRO2

-Jestem wzruszony tak mocnym poparciem. Dzisiaj zaczniemy pracować nad tym jak zmieniać miasto i jak je poprawiać tak, żeby mieszkańcy byli dumni z tego, że tu mieszkają – powiedział Ludomir Handzel. 

Zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie przyglądał się finansom, organizacji urzędu miasta i spółek komunalnych. Zapowiedział również audyt instytucji. Jak zaznaczył, wszystko będzie odbywać się bardzo spokojnie I merytorycznie.

Zapytany o decyzje personalne poinformował, że kompetentni urzędnicy, którzy pracują i należycie wypełniają swoje zadania mogą spać spokojnie. Zapewnił, że zmiany nie będą głębokie, ale przemyślane i merytoryczne. Zapowiedział również współpracę z wszystkimi radnymi, bez względu na reprezentowaną partię.

Wiele osób już do mnie dzwoniło. Chcą współpracować i ja również. To są też mieszkańcy Nowego Sącza. Sądeczanie postawili na rozwiązanie bezpartyjne i ja będę to szanował. Będę łączył, a nie dzielił. Zamierzam również współpracować z radnymi PiS. Mam nadzieję, że będziemy realizować te wszystkie propozycje, które pojawiły się w kampanii wyborczej dla Nowego Sącza. Jestem osobą otwartą i tolerancyjną i stawiam na to, żeby kompetencje moich współpracowników sprawiały, że to miasto będzie coraz piękniejsze i będzie lepszym miejscem do życia – dodał

Zapytany o to, co dało mu ostateczne zwycięstwo i przesądziło o jego wygranej przyznał, że mógł mieć na to wpływ fakt, że wraz ze swoim sztabem postawił na kampanię pozytywną i proponował konkretne rozwiązania będące odpowiedzią na problemy.

Ludomir Handzel poinformował, że odebrał również gratulacje od kontrkandydatki Iwony Mularczyk, której dziękował za całą kampanię wyborczą życząc wszystkiego dobrego.

 

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]