LUBISZ SIĘ BAĆ?! KINO HELIOS ZAPRASZA NA MARATON GROZY! ŁAP ZAPROSZENIE!

Już 2 lipca, tuż po zakończeniu roku szkolnego, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na noc pełną grozy! Na fanów mocnych wrażeń czekają aż trzy premierowe horrory, które tworzą idealny zestaw na rozpoczęcie wakacji. Na początek pierwsza premiera tego wieczoru – trzymający w napięciu AŻ DO ŚMIERCI. Po krótkiej przerwie bardzo klimatyczna opowieść o tym, co czai się w głębi lasu – GAIA. Następnie psychologiczna rozgrywka w filmie THE NIGHT. Dla wytrwałych, nad ranem mocne zakończenie z filmem ALIVE.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON GROZY

START: 02.07.2021, godz. 23.00 do rana

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Dlaczego ludzie kochają horrory?

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 1 lipca) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.