Lubisz grać w piłkę? Zapisz się do Sufigs Ligi Orlika o mistrzostwo powiatu!

Ta piłkarska impreza z roku na rok budzi coraz większe emocje. Rywalizacja w nowym sezonie potrwa pięć miesięcy, po czym zostanie wyłoniony najlepszy zespół.

PROTEUSSMARZ

Rozgrywki odbywać się będą na sztucznej murawie, na boiskach sportowych w: Podegrodziu, Brzeznej i Jazowsku.

W przypadku dużego zainteresowania, a takie jest, drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe, a mianowicie: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę. Do Ekstraklasy i I Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny – mówi Łukasz Frączek, organizator Sufigs Ligi Orlika 2018.

Już 14 kwietnia na Orliku w Jazowsku odbędą się eliminacje nowych drużyn, chętnych do wzięcia udziału w lidze. W tym roku rozgrywki Sufigs Liga Orlika zagoszczą w Brzeznej, Jazowsku oraz Podegrodziu.

- W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania są: puchary, medale, dyplomy, nagrody indywidualne oraz finansowe. Zwycięzca Sufigs Ligi Orlika może liczyć na 2000 złotych, wicemistrz na 1000 złotych, natomiast zdobywca trzeciego miejsca na 500 złotych – dopowiada Frączek.

Odnośnie nagród, w I i II lidze zwycięzca zainkasuje 1000 złotych, natomiast za drugie miejsce 500 złotych. Każda drużyna za sam udział otrzyma pakiet nagród (puchar względnie wysoki do lokaty, dyplomy, zdjęcie drużynowe w ramce oraz płytka ze zdjęciami z całego sezonu).

Zapisy do Sufigs Ligi Orlika potrwają do 13 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia sportowego dostępne są na plakacie oraz na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika.

Portal Dts24.pl jest patronem medialnym Sufigs Ligi Orlika.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum organizatora

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.