Łososina Dolna: w wypadku zginęła 22-latka z Iwkowej

Łososina Dolna: w wypadku zginęła 22-latka z Iwkowej

Jak już informowaliśmy, wczoraj około godziny 20.30 doszło do tragicznego wypadku w Łososinie Dolnej. 31-letni kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Jednośladem podróżowała również jego żona, 22-letnia Natalia. Mimo wysiłku ratowników i prowadzonej reanimacji, nie udało się ocalić jej życia.  

31-letni mężczyzna, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia kobieta, która podróżowała z nim motocyklem, poniosła śmierć. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala – informuje sierżant Monika Mordarska z KMW w Nowym Sączu.

Jak wyjaśnia – na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, pracowali policjanci z komisariatów w Łososinie Dolnej, funkcjonariusze z Zespołu Wypadkowego sądeckiej komendy oraz biegły z zakresu ruchu drogowego.

– Tożsamość kobiety na chwilę obecną nie jest znana. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku są wyjaśniane – tłumaczyła przed południem sierżant Mordarska.

Jak udało nam się ustalić, tragicznie zmarła kobieta, to 22-letnia mieszkanka Iwkowej.

Łososina Dolna: Kobieta zginęła na miejscu, mężczyzna w ciężkim stanie

Fot. OSP KSRG Łososina Dolna.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama