Łososina Dolna: dwa wypadki drogowe jednego dnia

Łososina Dolna: dwa wypadki drogowe jednego dnia

Około 1,5 godziny dzieliło dwa niebezpieczne zdarzenia drogowe, do których doszło w piątek w Łososinie Dolnej. Pierwsze miało miejsce tuż przed 15., kiedy to samochód Mazda 6 najechał na tył Opla Astry. Natomiast około 16:30 BMW zderzyło się z dostawczym Peugeotem, w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce pierwszego zdarzenia, Mazda znajdowała się na pasie jezdni i blokowała ruch. Z kolei Opel stał częściowo na drodze, a częściowo na poboczu. Pojazdami podróżowało w sumie pięć osób, ale na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Działania zastępów z OSP Łososina Dolna oraz z JRG nr 1 w Nowym Sączu polegały na zabezpieczeniu terenu, odłączeniu akumulatorów w zniszczonych samochodach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem wahadłowym. Na miejsce przybył także zespół pogotowia ratunkowego oraz policja.

Po zakończonej pracy strażacy ledwie zdążyli wrócić do swoich jednostek, kiedy zostali zadysponowani do kolejnego zdarzenia. Gdy dotarli na miejsce, uszkodzone samochody znajdowały się w zatoczce autobusowej. Autem dostawczym jechał sam kierowca, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości w przeciwieństwie do kierowcy BMW, z którym podróżował także pasażer.

Załoga karetki pogotowia ratunkowego przebadała wszystkich biorących udział w wypadku. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

fot. PSP w Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.