Lipnica Wielka: młody mężczyzna pobił i najprawdopodobniej zgwałcił staruszkę

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w poniedziałkowy wieczór (16 grudnia) w Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna miało dojść do pobicia i gwałtu na starszej kobiecie. Na obecną chwilę policja nie potwierdza informacji dotyczącej przestępstwa na tle seksualnym, jednak w dość enigmatycznym komunikacie mówi o ,,popełnieniu innego przestępstwa”.

– 17 grudnia policjanci z Grybowa otrzymali zgłoszenie, że dzień wcześniej w godzinach wieczornych, na terenie gminy Korzenna doszło do pobicia i popełnienia innego przestępstwa na starszej kobiecie. Na miejsce natychmiast udała się grupa dochodzeniowo-śledcza z sądeckiej Policji oraz technik kryminalistyki. Policjanci wykonali szereg czynności i tego samego dnia zatrzymali w tej sprawie jedną osobę – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Nadal trwają czynności dochodzeniowe. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, 81-letnią kobietę miał pobić i zgwałcić ok. 35-letni mieszkaniec Lipnicy Wielkiej. Mężczyzna uciekł i był poszukiwany. Tamtejsi mieszkańcy donoszą o radiowozach przeczesujących wczoraj miejscowość.

fot. arch. KMP Nowy Sącz

Wykorzystał seksualnie 22 ministrantów, a odpowie za 11. Akt oskarżenia przeciwko proboszczowi sądeckiej i gorlickiej parafii trafił do sądu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.