Limanowszczyzna. Trwają poszukiwania 48-latka. W niedzielę wyszedł z domu i słuch po nim zaginął

Od południa trwają poszukiwania 48-letniego mieszkańca gminy Mszana Dolna, który dwa dni temu wyszedł z domu i nie wrócił. Bliscy poprosili policję i służby ratunkowe o pomoc w jego poszukiwaniach. 

– 48 – letni mężczyzna w niedzielne popołudnie wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego do godziny 11 nie nawiązał kontaktu z rodziną. W związku z tym, bliscy zgłosili zaginięcie z prośbą o rozpoczęcie poszukiwań – poinformowała w rozmowie z nami asp. Jolanta Batko, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Akcję rozpoczęto w Lubomierzu. Biorą w niej udział: policjanci z Mszany Dolnej, strażacy Państwowej Straży Pożarnej i okolicznych OSP, ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Rabki-Zdroju oraz myślenicka specjalna grupa poszukiwawcza.

Na obecną chwilę rodzina nie wyraziła zgody na publikację wizerunku mężczyzny. Gdy takową policja otrzyma, zamieścimy rysopis wraz ze zdjęciem na naszych łamach.

Aktualizacja: około godziny 16.00 zakończono poszukiwania. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Szedł drogą w kierunku Turbacza.

 

Fot. arch. ilustr. KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.