Limanowa. Trzynaście par z 50-letnim stażem małżeńskim świętowało jubileusz (zdjęcia)

Limanowa. Trzynaście par z 50-letnim stażem małżeńskim świętowało jubileusz (zdjęcia)

jubileusz, limanowa, pożycie małżeńskie

To było kolejne takie wydarzenie w lokalnym środowisku. Tym razem jubileusz pożycia małżeńskiego świętowano w Limanowskim Domu Kultury. Trzynaście par, które trwają w małżeństwie od 50 lat przyjęło odznaczenia i upominki.

O podobnej imprezie pisaliśmy na łamach naszego portalu w poprzednim miesiącu. Wtedy świętowały pary z Piwnicznej-Zdroju. Można o tym przeczytać TUTAJ.

Listopadowe uroczystości w Limanowej rozpoczęły się od życzeń i gratulacji, które złożyli przedstawiciele Urzędu Miasta. Lawinę ciepłych słów skierował do jubilatów burmistrz Władysław Bieda. Podobnie uczyniła przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz.

– Spędzić z kimś połowę wieku, to wyraz najszczerszej miłości. Takiej właśnie miłości potrzeba, żeby pokonać wszelkie trudności razem, mimo różnych charakterów, różnicy zdań, pasji, marzeń czy oczekiwań – powiedział cytowany przez Urząd Miasta Limanowa burmistrz Władysław Bieda.

Poniżej zdjęcia z uroczystości w Limanowskim Domu Kultury.

Fot: UM Limanowa

Czytaj także: Szlachetna Paczka. Tym rodzinom z Nowego Sącza, Muszyny, Limanowej, Gorlic, Krynicy można pomóc w tym roku

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama