Limanowa będzie stolicą karate

ONE WORLD KYOKUSHIN czyli Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży to największa tego typu impreza w Polsce. 17 czerwca, w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 przy ul Piłsudskiego 81 w Limanowej odbędzie się jej siódma już edycja.

wsb3

-Nasz turniej corocznie przyciąga liczne grono młodych karateków z kraju i zagranicy – mówi sensei Arkadiusz Sukiennik, kierujący klubem sportowym ARS Kyokushinkai – Limanowa. – W tym roku w myśli idei ONE WORLD KYOKUSHIN,  w konkurencjach kata i kumite rywalizować będzie ponad 500 młodych karateków z 56 klubów z Polski, Austrii, Białorusi, Czech, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Rosji. W tym roku swój akces zgłosili nawet zawodnicy z odległej Japonii i Pakistanu, ale z powodów organizacyjnych i finansowych nie mogą przyjechać na zawody.

- Rozpoczęcie rywalizacji sportowej planowane jest na godzinę 930, natomiast oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na 1430 – zapowiada sensei Sukiennik i zaprasza wszystkich zainteresowanych do kibicowania na żywo młodym karatekom.

Wstęp jest wolny.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.