Limanowa. 61-letnia kobieta wyskoczyła ze szpitalnego okna. Zmarła na miejscu

Limanowa. 61-letnia kobieta wyskoczyła ze szpitalnego okna. Zmarła na miejscu

szpital limanowa

W limanowskim Szpitalu Powiatowym doszło do kolejnej niewyobrażalnej tragedii. Wczoraj (6 listopada) o godz. 5.40 nad ranem miejscowa policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że pacjentka wyskoczyła z okna. Kobieta nie przeżyła upadku z piątego piętra.

Jak informuje w rozmowie z naszym portalem rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej st. asp. Jolanta Batko, śledczy ustalają okoliczności tego zdarzenia.

– O godz. 5.40 dyżurny otrzymał zgłoszenie mówiące o tym, że pacjentka wypadła, bądź wyskoczyła z okna. Była to 61-letnia kobieta, która na skutek upadku zmarła. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – mówi st. asp. Jolanta Batko.

Pacjentka przebywała na oddziale chirurgii od kilkunastu dni. Ciężko chorowała. Wszystkie przesłanki wskazują, że był to akt samobójczy. W tym samym szpitalu podobna tragedia rozegrała się 19 października. Na oddziale pulmonologii życie odebrał sobie 62-letni mężczyzna. Jak wynika z zapisu kamer monitoringu, wbił sobie nóż w klatkę piersiową.

– W tej sprawie również jest prowadzone postępowanie. Wstępne ustalenia sugerują próbę samobójczą, ale w takich sytuacjach należy zebrać kompletny materiał dowodowy. Ustalenia zatem trwają – mówi st. asp. Jolanta Batko w rozmowie z portalem DTS24.

Fot: szpitallimanowa

Czytaj także: Specjalnie dla portalu DTS24. Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek: inflacja sieje spustoszenie (wywiad)

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama