Lider Rynku Stolarki 2021 dla firmy Wiśniowski

Lider Rynku Stolarki 2021 dla firmy Wiśniowski

Firma Wiśniowski została nagrodzona tytułem Lider Rynku Stolarki 2021 w kategorii „bramy”. Nagroda ta, to podsumowanie tegorocznych wysiłków europejskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz dowód, że firmowa strategia rozwoju się sprawdza. – Ten tytuł to wielki zaszczyt, szczególnie dziś, gdy gospodarka i branża dopiero podnoszą się po ubiegłorocznym spowolnieniu – mówiła odbierając nagrodę prezes firmy Krystyna Baran.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wyróżnienie to już kolejna nagroda dla marki Wiśniowski. W trakcie wydarzenia dyskutowano o trendach w branży i szansach na rozwój sektora.

Firma przeszła przez ten rok w zgodzie z ideą właściciela, który powtarza, że w czasie kryzysu należy odważnie inwestować. Stąd rozbudowa firmy, która ma teraz ponad 400 000 metrów kwadratowych powierzchni – podkreślała prezes Krystyna Baran, dziękując za nagrodę.

Wiśniowski produkuje – oprócz bram garażowych – również najwyższej jakości okna, drzwi oraz ogrodzenia. Dzięki tak bogatej ofercie plasuje się w czołówce europejskich producentów branży. Ponad 30-letnie doświadczenie i unikalna strategia rynkowa sprawiły, że sądecki producent jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Cieszę się, że mimo trudności na rynku surowców cała branża rozwija się w zaskakującym tempie. To dowód, że mądre planowanie i profesjonalizm budują silne przedsiębiorstwa. Życzę sobie i Państwu, byśmy w kolejnym roku spotkali się w jeszcze lepszych nastrojach , pełni dumy z osiągniętych celów – dodała prezes Krystyna Baran.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.