Librantowa, Naściszowa. Na cały dzień zamkną drogę powiatową

Librantowa, Naściszowa. Na cały dzień zamkną drogę powiatową

Kierowcy poruszający się drogą powiatową nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska będą musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W najbliższą sobotę odcinek w miejscowościach Librantowa i Naściszowa zostanie zamknięty dla ruchu.

21 października od godziny 6:30 do 19:00 na fragmencie drogi powiatowej nr 1567 K prowadzone będą prace związane z wykonaniem ostatniej warstwy nawierzchni. Roboty obejmą odcinek od granicy Nowego Sącza, czyli od końca ulicy Barskiej, do skrzyżowania z drogą gminną w kierunku Ubiadu (od 3+435 km do 5+541 km), ale zostaną podzielone na etapy.

Układanie warstwy ścieralnej ruszy od miejscowości Librantowa, w stronę Nowego Sącza. Do godziny 12:00 będzie można dojechać od miasta do pętli autobusowej w km 4+400. Do godziny 13:00 możliwy będzie przejazd do fotoradaru, a do godziny 14:00 do firmy EL-DOM. Później cały odcinek zostanie zamknięty dla ruchu.

Całkowite umożliwienie przejazdu nastąpi o godzinie 19:00. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności – zaznaczają przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Mapa: Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu

Czytaj też: Wesprze akcje ratownicze z powietrza… Wyjątkowy prezent od firmy Koral dla sądeckich strażaków!

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama