Łatwiej stopić lód w sercu niż pozwolić, by zamarzło na zawsze.

Łatwiej stopić lód w sercu niż pozwolić, by zamarzło na zawsze.

Miłość bardzo często potrafi zaślepić – Avy boleśnie się o tym przekonała. Kiedy wszystkie kłamstwa wychodzą na jaw, kobieta staje przed trudnym wyborem: zniszczyć ukochanego czy mu wybaczyć? W finale „Dylogii uczuć” Agnieszka Siepielska doskonale łączy namiętność i sensację, pokazując czytelnikowi, że czasem nawet najbardziej zaufana osoba tak naprawdę drwi z naszego życia. „Cena prawdy” pojawiła się w księgarniach 16 sierpnia!

Avy stała się marionetką w rękach ludzi, którym zaufała. Stopniowo zaczyna odtwarzać wydarzenia, które doprowadziły do utraty pamięci i wywrócenia jej życia do góry nogami. Próba wzięcia spraw w swoje ręce skończyła się tragedią; kobieta niemal przypłaciła to życiem.

Avy pojawia się na odczytaniu testamentu po zmarłym Charlesie Cunninghamie, który zapisał jej znaczną część swojego majątku. Niezadowoleni z tego powodu Manson i Gabriel Bennettowie, wnuki zmarłego, postanawiają uknuć intrygę przeciwko spadkobierczyni.

Wkrótce potem nagły spadek akcji w jednej z największych firm spowodował, że Avie zagroziło bankructwo. Chcąc ratować majątek, za namową Masona wykorzystała lukę w zapisach testamentu i wyszła za starszego Bennetta. Jak się okazało, nie mogła podjąć gorszej decyzji…

Kiedy Avy ostatecznie dowiaduje się, jakim kłamstwem było nie tylko małżeństwo, ale i całe jej życie, rodzi się w niej żądza zemsty.

Tylko jak zapanować nad sercem, które mimo zadanej mu krzywdy wciąż wyrywa się do Mansona? Kobieta będzie musiała stoczyć najtrudniejszy bój, stając przed wyborem: zniszczyć ukochanego czy mu wybaczyć? Avy sama nie wie, co gorsze…

„Cena prawdy” to zmysłowa historia, pełna akcji i trudnych decyzji. Agnieszka Siepielska stworzyła opowieść trzymającą w napięciu do ostatnich stron. Jeśli myślałyście, że najlepszą książkę tego lata macie już za sobą, to szybko zmienicie zdanie!

Agnieszka Siepielska –  zakochana żona oraz mama trzech chłopców, uzależniona od cudownie pachnącej, gorącej kawy. Kobieta z dużym poczuciem humoru, który wplata w pisane przez siebie historie. Na koncie ma powieści: „Rhys”, „Antonio”, „Luca”, „Leandro”, „Topiąc stal”, „Dama Paxtona”, „Piekło Hulka”, „Anioł Coltona”,  oraz „Grzech Reeda”. W serii „Dylogia uczuć” ukazała się do tej pory „Pętla kłamstw”.

 

Share on twitter
Share on facebook