Łącko. Przyjezdnych wita świetlna iluminacja. W zimie zmieni wygląd

Łącko. Przyjezdnych wita świetlna iluminacja. W zimie zmieni wygląd

gmina Łącko, napis

W Łącku nieopodal dworca autobusowego zamontowano świetlny napis ,,Gmina Łącko”. Obok niego pojawiło się czerwone serce. Jednak serce nie pozostanie tam na stałe, w sezonie zimowym zastąpi je…

Wójt gminy Łącko Jan Dziedzina w rozmowie z naszą redakcją przyznaje, że ,,napis” jest nie tylko elementem krajobrazu, ale przede wszystkim ma przyciągać uwagę przyjezdnych i miejscowych.

Chcę, żeby Ci, którzy do nas przyjeżdżają, zobaczyli, że Łącko to kraina ludzi pozytywnie myślących, słynąca nie tylko sadami i śliwowicą – dodaje wójt Jan Dziedzina.

Gospodarz Łącka przyznaje, że pomysł podpatrzył, jeżdżąc po Polsce. Realizacja inwestycji kosztowała dwadzieścia tysięcy. – Cieszy mnie taki pozytywny odbiór tej inicjatywy – dodaje wójt.

Napis przypomina nieco ten zamontowany w Nowym Sączu. Czerwone serce, które widnieje przy instalacji będzie zamienne. W okresie zimowym, świątecznym zastąpi je śnieżynka, która podkreśli klimat pory roku i świąt.

W Łącku wielkiemu krokami zbliża się Święto Kwitnącej Jabłoni. Odbędzie się 7-8 maja. Z tej okazji, w rynku kolejny raz zostanie zainstalowane ,,jabłko” wysadzane kolorowymi roślinami.

– Trochę uprzyjemnienia w tym szarzyźnie i zabieganiu – dodaje wójt Jan Dziedzina.

Jak zdradza, kolejnym krokiem będzie zainstalowanie ,,śliwki”. Czy będzie to iluminacja świetlna, czy owoc będzie miał postać klombu? Tego wójt nie zdradza, ale obiecuje, że jeśli tylko ,,śliwka” pojawi się w Łącku, natychmiast nasi Czytelnicy się o tym dowiedzą. Trzymamy za słowo!

Czytaj także: Świecący napis ,,I ❤ Nowy Sącz” pojawił się w innej lokalizacji, niż wstępnie planowano

Fot. Gmina Łącko

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.