Świecący napis ,,I ❤ Nowy Sącz” pojawił się w innej lokalizacji, niż wstępnie planowano

Świecący napis ,,I ❤ Nowy Sącz” pojawił się w innej lokalizacji, niż wstępnie planowano

Napis ,,I ❤ Nowy Sącz” (kocham Nowy Sącz) pojawił się na barierkach, naprzeciwko Orlenu przy rondzie św. Jana Pawła II. Dzisiaj przez cały dzień trwały prace przy jego montażu. Początkowym pomysłem było umieszczenie go pod Basztą Kowalską, nieopodal kwiatowego zegara. Finalnie jednak wybrano inną lokalizację.  

Początkiem listopada prezydent miasta zapowiedział, że wzorem innych miast polskich, jak i również zagranicznych, w Nowym Sączu powstanie świecący napis ,,I ❤ Nowy Sącz”.

– Chciałbym, aby pojawił się symbol tego, jak bardzo sądeczanie kochają Nowy Sącz. Byłoby to również miejsce, gdzie będzie można zrobić sobie fotografię. Myślę, że to w ciekawy sposób może ożywić wieczorem wjazd do Nowego Sącza – mówił wówczas podczas konferencji prasowej Ludomir Handzel.

Około tydzień temu, w trakcie 92. spotkania on-line z mieszkańcami, gospodarz miasta stwierdził, że w związku z krytycznymi opiniami dotyczącymi wstępnej lokalizacji napisu, rozważy jej zmianę. Propozycję umiejscowienia go na osiedlu Przetakówka złożył prezydentowi radny Grzegorz Fecko. Pomysł się przyjął i finalnie neonowy ,,I ❤ Nowy Sącz” został zamontowany na barierkach przy rondzie św. Jana Pawła II.

Wideo z pierwszego włączenia neonu —>TUTAJ

Fot. Jerzy Cebula/
Grzegorz Fecko 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.