Łącko: grali i śpiewali dla Kasi Kucharskiej. Na leczenie zebrali ponad 35 tys. zł!

Kwotę 35 078, 51 zł zebrano podczas koncertu charytatywnego „Gramy dla Kasi”, zorganizowanego przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łącku. Pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie chorej na małopłytkowość immunologiczną Kasi Kucharskiej. 

Sala remizy OSP w Łącku wypełniła się po brzegi. Podczas koncertu wystąpili: Kapela Góralska ”Ciupaga”, Orkiestra Dęta im. Tadeusza Moryto w Łącku, Szkolny Zespół Regionalny „Małe Łącko”, Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w scenicznej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Dziewczynka z zapałkami”, Zespół Regionalny „Górale Łąccy”, Góralska Kapela Kuźnicka, Zespół Folklorystyczny ”Kiyrpecki”.

– Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom. Zebrana kwota to 31 099, 51 zł. Osobną skarbonkę miał łącki Związek Podhalan. Do skarbonki trafiła kwota  3979, 00 zł. Łącznie zebraliśmy 35 078, 51 zł! Pieniądze te w całości zostały przekazane rodzicom Kasi Kucharskiej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w koncercie i okazane wsparcie – mówi Wiesław Majewski z Rady Rodziców, współorganizator koncertu. 

Pod protokołem finansowym z koncertu podpisali się: Agnieszka Ciuła, Ewa Gałysa, Zofia Subik, Beata Wąchała, Marek Rychlec, Wiesław Majewski. 

Oprócz występów można było zakupić rzeczy na kiermaszu świątecznym, wygrać coś na loterii fantowej. Najmłodsi mogli skorzystać z animacji dla dzieci. Na wszystkich czekał również słodki. poczęstunek. Każdy mógł skorzystać z oferty Reni-Medu w zakresie badań poziomu cukru, ciśnienia tętniczego czy spirometrii. 

O Kasi Kucharskiej czytaj poniżej:

Łącko: Kasia musi wygrać w zawodach z chorobą

Fot. K. Adamczyk. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.