Łabowa. Kolizja na drodze krajowej nr 75. Na miejscu pracują służby. Utrudnienia w ruchu

Łabowa. Kolizja na drodze krajowej nr 75. Na miejscu pracują służby. Utrudnienia w ruchu

policja, straż

Trwa akcja ratunkowa w Łabowej. W pobliżu szkoły podstawowej na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało kilka osób. Jedna z nich wymaga pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu jest obecna Policja oraz Straż Pożarna.

Do drogowego incydentu doszło kilkanaście minut temu. Państwowa Straż Pożarna przyjęła zgłoszenie o godz. 15:22, co potwierdza dyżurny operacyjny w rozmowie z naszą redakcją.

– Na miejsce został wysłany jeden zastęp JRG Krynica oraz jeden zastęp OSP Łabowa. Z informacji, które posiadamy wynika, że jedna osoba została poszkodowana i znajduje się w tym momencie pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ruch odbywa się wahadłowo. Mówimy o drodze krajowej nr 75 w Łabowej na wysokości miejscowej szkoły podstawowej – mówi dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

AKTUALIZACJA ( godz.17:05): Jak precyzuje dyżurny operacyjny, na chwilę obecną działania nadal trwają. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.

ikona strony głównej dts24
Fot. ilustracyjne arch. DTS24
Share on twitter
Share on facebook