Kup bilet na mecz Sandecji z Zagłębiem Lubin. Cena to nawet 1 zł!

Sandecja Nowy Sącz na łamach swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży wejściówek na domowy mecz sądeczan z Zagłebiem Lubin (wtorek 27 lutego godz. 20.30).

Renault2

- Dystrybucja prowadzona jest w sekretariacie klubu przy ul. Kilińskiego 47 (od 8:30 - 16:00, od poniedziałku do piątku), na stronie KUPBILET.PL oraz w punktach partnerskich na terenie Nowego Sącza – czytamy na stronie sandecja.pl.

Warto wiedzieć, że przy zakupie niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości w celu rejestracji biletu w systemie sprzedażowym. - Właściwa weryfikacja kibica będzie odbywała się przy wejściu na mecz. Jednocześnie informujemy, że na ten mecz istnieje możliwość wykupienia miejsca w autokarze do Niecieczy. Cena za przejazd w obie strony wynosi 8 zł. Chęć przejazdu należy zgłosić w momencie zakupu wejściówek. Ilość miejsc ograniczona! - brzmi dalsza część komunikatu.

Gdzie można nabyć bilety?

Anos Travel

Jagiellońska 19

33-300 Nowy Sącz

Biuro Podróży "Etiuda Travel"

ul. Lwowska 80 (Galeria Trzy Korony)

33-300 Nowy Sącz

STS Nowy Sącz 2

Długosza 40

33-300 Nowy Sącz

STS Nowy Sącz 1

Dunajewskiego 8

33-300 Nowy Sącz

Salon Empik - Nowy Sącz Europa (SP)

ul. Nawojowska 1 (CH Europa)

33-300 Nowy Sącz

Salon Empik - Nowy Sącz Trzy Korony

Lwowska 80

33-300 Nowy Sącz

Informacje dodatkowe:

- Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, kombatanci wojenni oraz młodzież do lat 16. Dzieci do lat 7 uprawnione są do darmowego wstępu. Jednak wcześniej muszą odebrać wejściówkę "zerową". Dzieci od 8 do lat 14 uprawnione są do zakupu biletu w cenie 1 zł*. Procedura nabywania biletów oraz karnetów odbywać się będzie na zbliżonych zasadach, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Wejściówka drukowana będzie na konkretny sektor i miejsce, zawierać będzie dane osoby kupującej oraz kod kreskowy umożliwiający identyfikację. Do zakupu niezbędne będzie okazanie dowodu tożsamości w celu wypełnienia danych w systemie, nie ma jednak problemu, aby kibic nabył większą ilość wejściówek - dla innych osób. Docelowa weryfikacja posiadacza, będzie odbywała się przy wejściu na mecz i okazaniu dowodu tożsamości ze zdjęciem, za pomocą czytników elektronicznych. Wejściówki można nabywać w dni powszechne w sekretariacie klubu (8:30 - 16:00), w punktach stacjonarnych STS, w salonach Empik oraz na stronie www.kupbilet.pl. W dniu meczu cena wejściówki jest o 5 zł wyższa! W przypadku dziecięcych grup zorganizowanych (m.in. przedszkola, szkółki piłkarskie, stowarzyszenia) cena biletu dla jednego dziecka wynosi 10 zł, a dla opekuna 20 zł (1 opiekun na 10 podopiecznych)**.

* - promocja obowiązuje wyłącznie w przypadku indywidualnych grup rodzinnych, gdzie 1 opiekun przypada na max. 3 dzieci w wieku 8 – 14 lat.

** - za grupę zorganizowaną uważa się grupę min. 20 dzieci.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło; fot: Sandecja.pl Jarosław Para

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.