Kukiz’15 przedstawił swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego

Posłowie Klubu Kukiz'15 Elżbieta Zielińska, Paweł Grabowski, Jerzy Kozłowski i Andrzej Maciejewski przedstawili kandydatów do sejmiku, którzy pod szyldem tego ugrupowania będą ubiegać się o mandat w powiatach nowosądeckim, gorlickim i  limanowskim.

Renault2

O głosy mieszkańców regionu powalczą: Katarzyna Tomoń (nr 1) – przedsiębiorca, menadżer, Sławomir Pawlikowski (nr 2) - przedsiębiorca, myśliwy, artysta, Justyna Woźniak - dr nauk ekonomicznych, wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu, Krzysztof Sarna – kucharz, społecznik, Wiesław Chaiński - przedsiębiorca, Anita Koczenasz – współzałożyciel Fundacji Renovo, Piotr Lenard- społecznik, szef Klubu Młodych Kukiz’15 w Gorlicach oraz Sebastian Rutkowski – urzędnik, instruktor, szef Klubu Młodych Kukiz’15 w Nowym Sączu.

"Główne założenia naszego programu to poprawa komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz regionu, rozwój i promocja przedsiębiorczości i turystyki, wprowadzenie w nową strategię województwa nowych inteligentnych specjalizacji, na których oparty jest rozwój naszego regionu tj. produkcji stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy) i innych produktów i usług branży budowlanej oraz przemysłu i produkty spożywcze. Sądecczyzna ma szansę rozwoju w oparciu o działania skierowane do seniorów - inwestycje w domy opieki oraz rozbudowaną kompleksową opiekę medyczną, pogramy aktywizujące seniorów. Trzeba doinwestować i lepiej zorganizować szpital w Nowym Sączu. Ważnym elementem programu jest wciąż walka o czyste powietrze i rozwiązania dla osób niepełnosprawnych" - pisze poseł Elżbieta Zielińska.

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.