Kto zostanie posłem, a kto senatorem? Zapraszamy na wieczór wyborczy

Kto zostanie posłem, a kto senatorem? Zapraszamy na wieczór wyborczy

To jest bardzo ważna niedziela, zarówno dla każdego odpowiedzialnego obywatela, jak i kandydatów, którzy ubiegają się o mandat poselski, czy senatorski. Od godziny 7 do 21 wyborcy przez postawienie znaku ,,X” przy nazwisku zadecydują, kto zasiądzie w Sejmie oraz Senacie i będzie w ich imieniu stanowił o najważniejszych sprawach w kraju. Całej wyborczej gorączce będą przyglądali się nasi reporterzy. Jak zwykle zapraszamy na wieczór wyborczy z ,,Dobrym Tygodnikiem Sądeckim”. 

Na portalu dts24.pl na bieżąco będziemy informować o frekwencji, sytuacji w całym okręgu, czy ewentualnych zakłóceniach ciszy wyborczej. Po jej zakończeniu przedstawimy wstępne, szczątkowe wyniki wyborów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo zarówno relacje z poszczególnych sztabów, jak i opinie, wypowiedzi kandydatów, ale także największych wygranych i przegranych tegorocznej kampanii. Nie zabraknie również transmisji na żywo prowadzonych na naszym facebook’owym fanpage’u.

Nasi reporterzy będą na bieżąco przekazywać najnowsze wyniki napływające z poszczególnych lokali wyborczych. Relację zakończymy dopiero wtedy, gdy będą znane oficjalne rezultaty  wyborów parlamentarnych.

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich do wzięcia czynnego udziały w wyborach. Każdy głos się liczy! Czas wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość!

Chcesz żeby Twój głos miał znaczenie? Zagłosuj poprawnie!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.