Kto rozpozna złodzieja ze zdjęcia? Przyjrzyj się i podaj dalej!

Pojawił się na terenie kąpieliska przy ul. Wielki Wygon w Starym Sączu, wziął cudzy rower i odjechał. Kradzież uwieczniły kamery monitoringu. Policjanci dotarli do nagrań i proszą o pomoc w identyfikacji rabusia.

Renault2

"Poszukujemy mężczyzny, który 3 czerwca 2018 roku około godziny 14:53  ukradł rower na terenie kąpieliska przy ulicy Wielki Wygon. Był to rower marki Kross Hexagon X3 wart około tysiąc złotych. W toku prowadzonego w tej sprawie postępowania wykonano szereg czynności mających na celu identyfikację sprawcy, jednak nie przyniosły one zamierzonego rezultatu, stąd decyzja by szukać sprawcy również za pośrednictwem środków masowego przekazu" - czytamy w policyjnym komunikacie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Starym Sączu pod numerem telefonu: 18 446 07 77 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

źródło: KMP Nowy Sącz

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.