Kto otrzyma Nagrodę Publiczności? Głos należy do Was!

Kto otrzyma Nagrodę Publiczności? Głos należy do Was!

Kto dołączy do dotychczasowych wybrańców publiczności, czyli Antoniusza Dietziusa, znanego reżysera młodego pokolenia, popularnej piosenkarki Izabeli Szafrańskiej, gwiazdy telewizyjnej Katarzyny Zielińskiej i niepokornego w swojej twórczości Magistra Morsa – Mariusza Brodowskiego?

Od 15 kwietnia do 5 maja na portalu www.dts24.pl nasi Czytelnicy mogą oddać swój głos. Wskazany w ten sposób kandydat otrzyma nagrodę publiczności. Głos będzie też policzony jako głos jednego członka Kapituły. W tej chwili najwięcej głosów zebrali: Irena Michalska, Wojciech Kudyba i Paweł Dobrowolski, ale wszystko może się jeszcze zmienić.

Przypomnijmy, że Ranking GLG im. Danuty Szaflarskiej jest inicjatywą społeczną, której celem jest doroczne wyróżnianie i promowanie związanych z Sądecczyzną artystów oraz twórców wybitnych współczesnych wydarzeń artystycznych, które miały miejsce w minionym roku i które zostały dostrzeżone oraz docenione w Polsce, a także poza nią.

W tym roku Czytelnicy zgłosili rekordową liczbę 24 osób zasługujących na miano Genialnego Lokalnego Globalnego za rok 2021. Spośród nich Kapituła wyłoniła 15 finalistów. Teraz odbywa się głosowanie Czytelników. Wyłoniony w ten sposób kandydat otrzyma Nagrodę Publiczności oraz głos policzony jako głos jednego członka Kapituły. Następnie Kapituła w tajnym głosowaniu, przeprowadzonym za pośrednictwem kancelarii prawnej GESSEL, wyłoni zwycięzcę IV edycji Rankingu GLG. Jego nazwisko poznamy 18 czerwca w IMO w Starym Sączu.
– Wtedy laureatka lub laureat IV edycji GLG otrzyma artystyczny filmowy klaps, zaprojektowany przez Marię Ekier, córkę patronki Rankingu GLG. W tym roku przypadła piąta rocznica śmierci Danuty Szaflarskiej, wybitnej Sądeczanki, a nasz Ranking jest jedną z dróg zachowania jej sylwetki i osiągnięć w pamięci mieszkańców nie tylko naszego regionu – informuje Ryszard Kruk, inicjator Rankingu.

Zagłosuj na jednego z finalistów IV edycji Rankingu Genialni Lokalni Globalni. Dziennie można oddać jeden głos z adresu IP.

Aby zagłosować należy oznaczyć nominowanego (kropka po lewej stronie zdjęOcia), a następnie poniżej listy kliknąć ,,nie jestem robotem”, a potem – ZAGŁOSUJ. Jednego dnia można oddać jeden głos z jednego adresu IP.Na swojego kandydata można głosować od 15 kwietnia do 5 maja do godz. 23.59. Wspólny głos internautów jest równoznaczny z głosem jednego członka Kapituły konkursowej.

 

Sylwetki wszystkich kandydatów znajdziesz tutaj:

DTS 2022 04 13 Wielkanoc

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.