Krystyna Czubówna zarapowała dla medyków

Coraz więcej znanych i mniej znanych osób rapuje promując zbiórkę dla służb ochrony zdrowia w ramach akcji #hot16challenge2. Wczoraj na platformie YouTube ukazało się nagranie, które jest odpowiedzią pochodzącej z Nowego Sącza Krystyny Czubówny na wyzwanie rzucone jej przez… CeZika.

#hot16challenge2 został zapoczątkowany przez rapera Solara. Reguła zabawy jest taka, że nominowana osoba musi zarapować 16-wersową zwrotkę. A wszystko po to, by zareklamować zbiórkę pieniędzy (link TUTAJ) na pomoc ochronie zdrowia w walce z koronawirusem. Do tej pory zebrano już ponad dwa miliony złotych, a suma stale wzrasta.

W challenge włączyło się już wiele znanych osób, nie tylko raperów – w ostatnich dniach swoje nagrania opublikowali m.in. Golec uOrkiestra, Beata Kozidrak, a także Artur Barciś i Cezary Żak.

Wczoraj na nominację do #hot16challenge2 odpowiedziała Krystyna Czubówna – znana lektorka, która pochodzi z Sądecczyzny.

To nie jest ma bajka, to nie te klimaty,
nie szukam poklasku ani aprobaty.
Zostawmy podziały, to nie polityka,
tą zrzutką, typ rapem – wspomóżmy Medyka” – rapuje pani Krystyna.

Pełne wykonanie poniżej:

Lektorka nominowała Marię Sadowską, profesora Jerzego Bralczyka, Michała Ogórka, a także Tomasza Knapika.

Krystyna Czubówna to już druga osoba z Sądecczyzny, która nagrała swoją odpowiedź do #hot16challenge2. Niedawno pisaliśmy o tym, że Majka Jeżowska włączyła się w rapowe wyzwanie – więcej TUTAJ.

fot. ilustr. screenshot z filmu

 

Nasza reprezentacja w #Hot16Challenge. Majka Jeżowska rapuje o swoich sądeckich korzeniach i nominuje Nergala

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.