Krynica – Zdrój: Znęcał się nad psem, teraz odpowie za to

Krynica – Zdrój: Znęcał się nad psem, teraz odpowie za to

Do 2 lat więzienia grozi 34 – letniemu mieszkańcowi Krynicy, który znęcał się nad psem oraz wtargnął do mieszkania jego właścicielki, grożąc jej. Na szczęście, kilka chwil później został zatrzymany przez policję.  

17 czerwca policjanci z Krynicy-Zdroju otrzymali zgłoszenie, że do sklepu zoologicznego przyniesiono zakrwawionego psa. – mówi Iwona Grzebyk – Dulak z Miejskiej Komendy Policji w Nowym Sączu. – Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, ustalili, że do mieszkania jednej ze zgłaszających kobiet chciał wejść z kolegą znany jej 34-latek. Gdy ta odmówiła im wejścia, wówczas mężczyzna wtargnął do środka, chwycił jej psa i mocno rzucił nim o podłogę.

Policjanci już po kilkunastu minutach poszukiwań znaleźli go pijanego przed sklepem w centrum miasta. Podczas przesłuchania mężczyzna był bardzo agresywny. W międzyczasie okazało się, że poszkodowany w wyniku jego zachowania pies ma stłuczone płuco i złamaną nogę.

W efekcie 34-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem, za co grozi mu do 2 lat więzienia oraz zarzut naruszenia miru domowego i kierowania do innych osób gróźb karalnych.

fot. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.