Krynica-Zdrój. Zderzyły się trzy samochody osobowe

Krynica-Zdrój - zderzenie samochodów

Na ulicy Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju doszło dziś rano (27 września) do zderzenia trzech aut. Jedno z nich przez pewien czas blokowało ruch drogowy w kierunku Muszyny.

Około godziny 8:00 do działań zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krynicy-Zdroju. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znajdował się tam już patrol policji. Samochodami podróżowali sami kierujący, żaden z nich nie uskarżał się na dolegliwości. Stan dwóch pojazdów, które uczestniczyły w kolizji, pozwolił ich kierowcom na zjechanie na pobliski parking. Trzeci z pojazdów, Fiat Tipo, blokował pas jezdni w kierunku Muszyny. Wyciekały z niego płyny eksploatacyjne.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem drogowym. Odłączyli akumulator z uszkodzonego fiata, a także dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Udało się przemieścić na pobocze pojazd, który blokował ruch. Funkcjonariusze PSP zakończyli swoje działania po godzinie.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.