Krynica-Zdrój. W najbliższą sobotę koncert pod Wieżą

Krynica-Zdrój. W najbliższą sobotę koncert pod Wieżą

Krynica-Zdrój, Słotwiny Arena, koncert

Już w najbliższą sobotę (27 sierpnia 2022) krynicki amfiteatr Słotwiny Arena wybrzmi złotymi polskimi przebojami, ale też brazylijską sambą, argentyńskim tangiem oraz gorącymi rytmami prosto z Kuby. Nie zabraknie wykonawców z najwyższej półki.

W podniebnym amfiteatrze ulokowanym w malowniczej części Beskidu Sądeckiego (896 m n.p.m.) tuż pod Wieżą Widokową zaprezentują się nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy muzyki. Jedną z nich będzie Ewa Bem, wykonawczyni hitu „Podaruj mi trochę słońca”, wokalistka jazzowa, wykonująca także muzykę pop i blues. Wystąpi też saksofonista i kompozytor Piotr Baron – wybitna postać polskiego jazzu. Spośród krajowych wykonawców pojawią się ponadto: Patrycja i Jacek Kotlarscy (Teatr Roma), Wiesław Prządka (Quinteto Tango Nuevo) oraz Marcin Suszycki (Filharmonia Poznańska).

Organizatorzy zadbali o rozmaitość wydarzenia i zaprosili również gości z zagranicy. Na szczególną uwagę zasługuje przyjazd Goshy Kowalinskiej, która jest mezzosopranistką z Paryża, a jednocześnie gwiazdą światowych scen operowych. W Krynicy wystąpi znany polskiej publiczności Jose Toprres wraz z zespołem Havana Dream. Imprezę poprowadzi Artur Andrus.

fot. Słotwiny Arena

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.