Krynica – Zdrój. Słotwiny Arena inaugurują sezon narciarski

Krynica – Zdrój. Słotwiny Arena inaugurują sezon narciarski

W sobotę, 28 listopada 2020 r., Słotwiny Arena zapraszają na białe szaleństwo. Sprzyjająca aura od kilku dni umożliwiała pracę sytemu naśnieżania, dzięki któremu przygotowano główną trasę.

Jesteśmy gotowi przyjąć pierwszych narciarzy i snowboardzistów, wprowadzając szereg przemyślanych i staranie przygotowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo epidemiczne – deklaruje Maciej Szymański – członek zarządu Słotwiny Arena.

Inwestycją, która powinna ucieszyć snowboardzistów jest nowy Snow Park, który niebawem zostanie oddany do użytku. Specjalistyczna ekipa, budującą parki w największych kurortach w Alpach i na świecie zaprojektowała i wykonała ciąg przeszkód o różnej skali trudności, rozmieszczonych na trasie. Snow Park obsługuje nowoczesna 6 osobowa kolej krzesełkowa.

Nowości i udogodnień w tym sezonie będzie więcej – mówi Maciej Szymański. – Trwają prace przy budowie dodatkowego oświetlenia stoku, dzięki któremu nocna jazda będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. W trakcie realizacji jest budynek obsługi technicznej wraz z pomieszczeniem dla osób obserwujących naukę jazdy na stoku dla początkujących, tarasem widokowym i toaletą. W budynku dolnej stacji kolei Słotwinka powstaje kasa biletowa i toalety. Obszerny i wygodny parking został rozbudowany o ponad sto miejsc.

28 listopada ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.