Krynica-Zdrój. Pobili 46-latka. Trzymali, uderzali, kopali

Krynica-Zdrój. Pobili 46-latka. Trzymali, uderzali, kopali

zatrzymanie, KMP w Nowym Sączu

46-letni mieszkaniec gminy Muszyna został pobity przy jednym z lokali gastronomicznych w Krynicy-Zdroju. Do zdarzenia doszło 11 marca przed godziną 2:00 w nocy.

Kryniccy policjanci otrzymali informację o pobiciu, jednak zgłoszenia nie dokonał sam pokrzywdzony. Ruszyli na poszukiwania sprawców, ale musieli też ustalić tożsamość pobitego mężczyzny. W działaniach pomogły im zapisy kamer monitoringu z okolicy miejsca zdarzenia.

Mundurowi wpadli na trop dwóch młodych mężczyzn odpowiedzialnych za pobicie. Dodatkowo ustalili i dotarli również do pokrzywdzonego 46-letniego mieszkańca gminy Muszyna, który potwierdził, że faktycznie tej feralnej nocy został pobity. Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

22-latek został zatrzymany 14 marca. Trzy dni później w rękach policji znalazł się drugi ze sprawców – 25-letni mężczyzna. Kryniczanom przedstawiono zarzuty. Za spowodowanie lekkich obrażeń ciała u 46-latka mogą spędzić w więzieniu do 2 lat.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Prąd. Przed nami znowu planowane wyłączenia

Reklama