Krynica-Zdrój: co kryła paczka papierosów?

15 czerwca okazał się być pechowym dniem dla 16 – latka z Krynicy Zdroju. Policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na zaparkowanego przy ul. Źródlanej Volkswagena. Znajdowało się w nim pięć osób. W trakcie legitymowania nastolatków, jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać.

Renault2

Po chwili okazało się dlaczego - w samochodzie, a dokładnie na dywaniku pod nogami, próbował ukryć opakowanie po papierosach, w którym schowany był woreczek strunowy z zawartością białego proszku.

- Badanie testerem wykazało, że jest to 3,40 grama amfetaminy – mówi Iwona Grzybek – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Szesnastolatek z gminy Uście Gorlickie został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju, gdzie jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

fot.KMP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.