Krynica – Zdrój. Ciężarówka pełna słodkości ma przystanek pod Jaworzyną

Krynica – Zdrój. Ciężarówka pełna słodkości ma przystanek pod Jaworzyną

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy – Wawel Truck, w swojej trasie po Polsce ma przystanek pod Jaworzyną. W styczniu i lutym, podczas ferii zimowych, pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Na odwiedzających Wawel Trucka czeka mnóstwo atrakcji. Dziś i jutro (19 i 20 stycznia) w godzinach 10:00-16:00 ciężarówka stacjonuje w Krynicy Zdrój przy ul. Czarny Potok 75 .

Wawel Truck przyjechał w Beskid Sądecki na zaproszenie gospodarzy stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka – w ramach Ferii w Akademii Misia Polarnego.

„W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży są zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do słodyczy marki. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy” – obiecują logistycy z fabryki słodkości.

Czytaj też:

strzałka w dół

Małopolskie/ Intensywne opady śniegu na południu; alert drugiego stopnia

 

Share on twitter
Share on facebook