Krynica - Zdrój: będą tańczyć na lodzie o kryształowy dzban...

Już w najbliższy piątek, 26 stycznia, w Krynicy rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy - Zdroju dla najmłodszych polskich łyżwiarzy. Do konkurencji staną reprezentanci wszystkich klas wiekowych oprócz seniorów, oraz amatorzy. W hali lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji łyżwiarski talent zaprezentuje 260 zawodników z całej Polski. Zobaczymy także łyżwiarzy ze Słowacji.

wsb3

Soliści i solistki w różnym wieku będą walczyć o medale oraz nagrody ufundowane przez  organizatorów i głównych sponsorów : Spółdzielnię Muszynianka oraz Intermarshe.

Trybuny hali lodowej przy ul.Park Sportowy 5 w Krynicy czekają na kibiców od godz. 7:00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Mistrzostwa trwają do 28 stycznia.

Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju organizowane są już po raz trzeci z rzędu, a Mistrzostwa Polski Juniorów po raz drugi.  Niedzielny Finał Mistrzostw Polski rozpocznie się o godz.. 12.50. Uroczyste zakończenie imprezy  i wręczenie medali zaplanowano na godz 18.45.

Dla tych, którzy nie mogą oglądać widowiska z trybun, organizatorzy szykują transmisję streamingową. Będzie dostępna w internecie pod adresem : www.pfsa.com.pl

(vi)

Organizatorzy: Klub Łyżwiarstwa Figurowego Biellmann w Krynicy-Zdrój, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Krynicy

Sponsorzy: Muszynianka, Intermarsche, Piekarnia Sekuła, Hotel Piastun, Gemini Group

fot. ilustracyjne: pixabay

 

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.