Krynica-Zdrój: 51-latka sprzedawała prasę... i narkotyki

W jednym z punktów handlowych w Krynicy-Zdroju 51-latka handlowała narkotykami. Kobiecie zarzucono popełnienie aż 118 przestępstw narkotykowych, za co grozi jej nawet 10 lat więzienia.

wsb3

Policjanci rozpoczęli działania w tej sprawie już w zeszłym roku. Udało im się ustalić, kim jest osoba dystrybuująca narkotyki oraz kim są jej klienci. 51-latka została złapana na gorącym uczynku i zatrzymana przez funkcjonariuszy. W jej mieszkaniu znaleziono 190 gramów marihuany i kilka gramów amfetaminy.

- 30 kwietnia br. Prokuratura Rejonowa w Muszynie skierowała akt oskarżenia do sądu - informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu. Dilerce przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, handlu nimi, a także uczynienia sobie z tego stałego źródła dochodu. Po wniosku prokuratora, a decyzją sądu kobieta trafiła do aresztu.

Za popełnienie 118 przestępstw narkotykowych, 51-letniej sądeczance grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. ilustr. KMP w Nowym Sączu

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.