Kryminalni na Broniewskiego. Sprawa jest poważna. Policja potwierdza: są zatrzymani

Kryminalni na Broniewskiego. Sprawa jest poważna. Policja potwierdza: są zatrzymani

broniewskiego, nowy sącz, policja

Jak poinformował nas jeden z Czytelników – dziś popołudniu (22 października) przy ulicy Broniewskiego w Nowym Sączu doszło do brutalnego ataku na mężczyznę.

Informację otrzymaną od Czytelnika weryfikowaliśmy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Podkomisarz Barbara Szczerba potwierdziła, że są zatrzymani, a sprawę badają śledczy.

– Jest to zdarzenie kryminalne. Dlatego dla dobra śledztwa nie mogę podać żadnych informacji. Takie poda zapewne rzecznik Policji dopiero, gdy pozwolą na to śledczy. Nie potwierdzam, aby doszło do morderstwa. Są zatrzymane osoby. Na miejscu pracuje Policja. Tak jak wspomniałam, to sprawa kryminalna i dopiero śledczy muszą wyrazić zgodę na przekazywanie jakichkolwiek konkretów – powiedziała w rozmowie z dts24 podkomisarz Barbara Szczerba z KWP Kraków.

W godzinach wieczornych na miejscu zdarzenia wciąż pozostawały porozrzucane resztki kartonów. Jak wynika z relacji naszego rozmówcy, zdarzenie miało miejsce pomiędzy Delikatesami Centrum a znajdującym się tuż obok sklepem ABC.

Fot: DTS

Czytaj także: Ależ wyczyn Natalii Tomasiak z Krynicy. Zwycięstwo i rekord trasy na 100 km

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama