Krótka piłka

Jak człowiek dużo czyta, to zawsze dowie się czegoś ciekawego o świecie. Szczególnie w internecie. Jeden z bardzo poczytalnych portali właśnie podał sensacyjne informacje dotyczące zasad gry w tenisa ziemnego w czasach pandemii. Spoko – można grać! Żeby było zagadkowo i aż chciało się kliknąć portal krzyczy w tytule „Ile osób może znajdować się jednocześnie na korcie tenisowym?”.

Zamarliśmy.

Nasza wyobraźnia zaczęła nam podpowiadać najciekawsze kombinacje jakie mogą przyjść człowiekowi do głowy. Tak więc zanim kliknęliśmy zamknęliśmy oczy i zaczęliśmy zgadywać – ile osób może znajdować się jednocześnie na korcie tenisowym? Zagraliśmy o całą stawkę – jedna osoba! A co, jak ryzykować, to ryzykować! Wyobraźnia podpowiedziała nam, że władze tenisowe w porozumieniu z władzami medycznymi uznały, że jedna osoba na kort, to maksymalna liczba zawodników. Jak miłośnik tenisa jest bardzo napalony i stęskniony grania, to przecież po każdym odbiciu pobiegnie na drugą stronę siatki i przyjmie zagranie od siebie.

Kliknęliśmy.

Dostarczyliśmy portalowi bardzo unikalnego użytkownika.

I co?

Chciałoby się powiedzieć, że g… Ale się tak brzydko nie powie. Po prostu banał. Na korcie (w przypadku amatorów) obowiązuje limit czterech osób na kort! Cholera czyli maksymalnie mogą grać dwóch na dwóch tacy amatorzy? Okropność! Na szczęście zawodowcy – jak zawsze – będą mogli zagrać jedenastu na jedenastu sześcioma piłeczkami. No chyba, że coś nam się poklikało w czaszce. Ty serwujesz kolego.

Wojciech Fulon

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.