KRAINA DŁUGOWIECZNOŚCI

KRAINA DŁUGOWIECZNOŚCI

Ludzie często mnie pytają, co robić, aby długo żyć. Nie wiem. Ja niczego specjalnego nie robię. Po prostu kocham życie we wszystkich jego barwach, odcieniach i cieniach. Życie jest cudem. Zawsze.” – to słowa naszej nieodżałowanej zawsze młodej, zawsze pięknej Pani Danuty Szaflarskiej. Zanim odeszła kilkanaście dni po swoich 102 urodzinach nauczyła nas wszystkich, że wszystkie pory życia – jak pory roku mogą być przepiękne. Wszystko zależy od tego jak je przeżywamy.

Już wkrótce w „Dobrym Tygodniku Sądeckim” znajdziecie Mili Czytelnicy specjalny dodatek dla tych z Was, którzy już wiedzą, albo zechcą się przekonać, że będąc seniorem, przeżywając późne lato i jesień życia można czerpać z codzienności mnóstwo radości. Na stronach „Krainy Długowieczności” znajdziecie także wiele ciekawostek i użytecznej wiedzy dedykowanej seniorom i ich bliskim.

Dziś chcemy Was – Czytelników Dobrego Tygodnika Sądeckiego, mieszkańców Sądecczyzny zaprosić do współtworzenia „Krainy Długowieczności”.

Znasz seniora, który może inspirować innych do pięknego, aktywnego, twórczego życia? A może sam nim jesteś? A może chcesz za naszym pośrednictwem uczcić czyjeś setne urodziny lub opowiedzieć o swoich dziadkach albo pradziadkach? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi: tak – odezwij się. Nie zachowuj inspiracji wyłącznie dla siebie. Wyślij nam zgłoszenie swoje lub swoich bliskich do uczestnictwa w projekcie na adres mailowy [email protected]
Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Dobre wraz z Dobrym Tygodnikiem Sądeckim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

Photo by Marisa Howenstine on Unsplash

 
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama