W środę kolejne Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla Was bilety!

W środę kolejne Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla Was bilety!

Już w środę (20 listopada) w Heliosie w Nowym Sączu kolejne Kino Kobiet. Tym razem na tapecie polski film pt.: „1800 gramów”. Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:00. Dla naszych Czytelniczek i Czytelników mamy w prezencie jedno podwójne zaproszenie.

Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej?

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, z kim i dlaczego chciał(a)byś pójść na Kino Kobiet.

Miło nam będzie również jeśli konkursowy post ,,polubisz” i udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś do godziny 20:00 (18 listopada), później wyłonimy zwycięzcę zabawy – autorkę lub autora najciekawszego naszym zdaniem komentarza.

Więcej informacji o najbliższym Kinie Kobiet, atrakcjach, konkursach i motywie przewodnim wieczoru TUTAJ.


1800 gramów

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

źródło: Kino Helios

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.