KRAINA DŁUGOWIECZNOŚCI

"Ludzie często mnie pytają, co robić, aby długo żyć. Nie wiem. Ja niczego specjalnego nie robię. Po prostu kocham życie we wszystkich jego barwach, odcieniach i cieniach. Życie jest cudem. Zawsze." - to słowa naszej nieodżałowanej zawsze młodej, zawsze pięknej Pani Danuty Szaflarskiej. Zanim odeszła kilkanaście dni po swoich 102 urodzinach nauczyła nas wszystkich, że wszystkie pory życia – jak pory roku mogą być przepiękne. Wszystko zależy od tego jak je przeżywamy.

Renault2

Już wkrótce w „Dobrym Tygodniku Sądeckim” znajdziecie Mili Czytelnicy specjalny dodatek dla tych z Was, którzy już wiedzą, albo zechcą się przekonać, że będąc seniorem, przeżywając późne lato i jesień życia można czerpać z codzienności mnóstwo radości. Na stronach „Krainy Długowieczności” znajdziecie także wiele ciekawostek i użytecznej wiedzy dedykowanej seniorom i ich bliskim.

Dziś chcemy Was – Czytelników Dobrego Tygodnika Sądeckiego, mieszkańców Sądecczyzny zaprosić do współtworzenia „Krainy Długowieczności”.

Znasz seniora, który może inspirować innych do pięknego, aktywnego, twórczego życia? A może sam nim jesteś? A może chcesz za naszym pośrednictwem uczcić czyjeś setne urodziny lub opowiedzieć o swoich dziadkach albo pradziadkach? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi: tak – odezwij się. Nie zachowuj inspiracji wyłącznie dla siebie. Wyślij nam zgłoszenie swoje lub swoich bliskich do uczestnictwa w projekcie na adres mailowy dobresto[email protected]
Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Dobre wraz z Dobrym Tygodnikiem Sądeckim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

 

Photo by Marisa Howenstine on Unsplash

 
WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.