Korzenna: policyjna interwencja podczas dożynek. Mężczyzna wymachiwał pistoletem - zabawką

Podczas dożynkowego święta w Korzennej wśród tłumu ludzi uczestniczących w imprezie rozeszła się wiadomość, jakoby ochroniarze pilnujący porządku mieli zatrzymać mężczyznę z bronią. Następnie na miejscu miała pojawić się policja. Sprawdziliśmy tę informację.

Renault2

Okazuje się, że w niedzielę (25 sierpnia) przy Dworze w Korzennej faktycznie musiał interweniować patrol policji. Jednak broń, z którą afiszował się mężczyzna, nie była prawdziwa.

- 45-letni mieszkaniec gminy Chełmiec nie posiadał przy sobie broni palnej, tylko plastikową zabawkę, która kształtem przypominała broń - tłumaczy sierż. Monika Mordarska z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Mundurowi odwieźli 45-latka do izby wytrzeźwień.

- W związku z tym, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i stwarzał realne zagrożenie dla swojego życia i zdrowia, został przewieziony do Działu Opieki nad Osobami Nietrzeźwymi w Nowym Sączu - informuje sierż. Mordarska.

Dożynki z gwiazdami polityki i disco-polo. Beata Szydło i Bayer Full w Korzennej

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.