KORONAWIRUS RAPORT – 5 czerwca. Kolejny ozdrowieniec w powiecie gorlickim

KORONAWIRUS RAPORT – 5 czerwca. Kolejny ozdrowieniec w powiecie gorlickim

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 25 410 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 12 410 osób wyzdrowiało, a 1 137 zmarło. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 1 305 osób, 40 zmarło, a 930 zostało uznanych za ozdrowieńców.

godz. 17.40Resort zdrowia poinformował o 233 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 12 w Małopolsce. Mowa tu o 6 kobietach i 6 mężczyznach, w wieku od 9 do 72 lat. 11 osób to mieszkańcy powiatu suskiego, a 1 osoba jest z powiatu chrzanowskiego.

Mamy w naszym województwie 6 kolejnych ozdrowieńców. Stanowią oni grupę 2 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 25 do 64 lat. 2 osoby to mieszkańcy powiatu suskiego, a po 1 osobie jest z powiatów: gorlickiego, bocheńskiego, oświęcimskiego i wielickiego.

godz. 10.00: Ministerstwo Zdrowia podało informację o 129 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 15 w województwie małopolskim.

Zakażeni Małopolanie, o których mowa w najnowszym komunikacie, stanowią grupę 5 kobiet i 10 mężczyzn, w wieku od 21 do 81 lat. 7 osób jest z powiatu suskiego, 6 osób to mieszkańcy powiatu tarnowskiego, natomiast po jednej osobie jest z Krakowa i powiatu oświęcimskiego. Jedna z tych osób jest hospitalizowana, natomiast pozostałe przebywają w izolacji.

Mamy w naszym województwie kolejnych ozdrowieńców – 7 kobiet i mężczyznę, w wieku od 5 do 76 lat. 3 osoby są z Krakowa, 2 osoby są z powiatu limanowskiego, natomiast po jednej osobie jest z Nowego Sącza oraz powiatu krakowskiego i myślenickiego. Większość z nich przebywała w izolacji.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.