KORONAWIRUS RAPORT – 15 kwietnia. Zmarły dziś dwie zakażone osoby z Małopolski

KORONAWIRUS RAPORT – 15 kwietnia. Zmarły dziś dwie zakażone osoby z Małopolski

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 7 582 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 668 osób wyzdrowiało, a 286 zmarło. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 561 osób, 15 zmarło, a 25 jest uznawanych za tzw. ozdrowieńców.

godz. 17.40: Resort zdrowia podał informację o 174 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 10 z woj. małopolskiego.

Zakażeni stanowią grupę 6 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 16 do 55 lat. 4 osoby to mieszkańcy Krakowa, 3 osoby są z powiatu wielickiego, 2 z powiatu krakowskiego, a jedna osoba to mieszkaniec powiatu myślenickiego. – Aktualnie 1 osoba jest hospitalizowana, pozostałe przebywają w izolacji – informują przedstawiciele Biura Wojewody.

W Małopolsce przybyło 10 ozdrowieńców. Mowa o 3 kobietach i 6 mężczyznach w sile wieku oraz o starszym mężczyźnie.

Poinformowano także o śmierci 18 zakażonych osób. Wśród nich jest 79-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego, która zmarła w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

godz. 10.00: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 206 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 14 z Małopolski. Wśród nich są trzy osoby z powiatu limanowskiego, więcej informacji TUTAJ.

Jak podaje WSSE w Krakowie, w naszym województwie jest kolejny ozdrowieniec. Mowa o starszej mieszkance Krakowa, która była hospitalizowana w Szpitalu Uniwersyteckim.

Ponadto pojawiła się informacja o śmierci 5 zakażonych osób. Wśród nich jest 56-letnia mieszkanka powiatu proszowickiego, która zmarła w szpitalu w Krakowie.

W całej Polsce wyzdrowiało do tej pory 668 osób, u których wcześniej potwierdzono zakażenie koronawirusem. 2 499 osób jest hospitalizowanych, 145 875 osób jest objętych kwarantanną, a 28 084 – nadzorem epidemiologicznym.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.