Konkurs specjalnie dla pań – wygraj wejściówkę na Kino Kobiet w Heliosie

Stęskniłaś się za kinowymi seansami? Mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia! Weź udział w konkursie – możesz wygrać podwójny bilet na „Małe szczęścia” w ramach najbliższego Kina Kobiet w Heliosie.

wsb3

Wydarzenie odbędzie się w środę 23 września o godzinie 18:00. Wyświetlony zostanie film „Małe szczęścia”, cztery dni po jego polskiej premierze. Poniżej opis:

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Berenice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel) – konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Jej najlepsza przyjaciółka, Karine (Florence Foresti) – zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (Francois Damiens) oraz dwójką ich dzieci, od dawna uważa Leę za marzycielkę. Pewnego wieczoru coś burzy spokój tej czwórki. Podczas kolacji, Lea niespodziewanie informuje wszystkich, że planuje spróbować swoich sił w pisarstwie. Jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka, Karine zdecyduje się zostać pisarką, a nawet jej mąż odkryje w sobie twórczy potencjał. Gdy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

Brzmi zachęcająco? Specjalnie dla naszych czytelniczek mamy jedno podwójne zaproszenie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebookowym fanpage’u na następujące pytanie: co sprawia, że czujesz szczęście?

Na wasze odpowiedzi czekamy do godziny 15:00 we wtorek 22 września. W wiadomości prywatnej prześlemy zwyciężczyni specjalne hasło, dzięki któremu będzie miała zapewnione wejście na seans.

grafiki: Helios

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]