KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na musical o Świętym! Na scenie m.in. Mateusz Ziółko

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na musical o Świętym! Na scenie m.in. Mateusz Ziółko

UWGA! Konkurs z wyjątkową nagrodą! W niedzielę 22 stycznia o godz. 17. w MCK Sokół odbędzie się niezwykłe widowisko: musical poświęcony Papieżowi – Polakowi zatytułowane JAN PAWEŁ II – PRZYJACIEL WIERNYCH. Jest to ukazana w nowatorski sposób biografia Karola Wojtyły, „opowiedziana” tańcem i muzyką. Spektakl został stworzony w celu upamiętnienia i upowszechnienia dziedzictwa, jakie pozostawił Jan Paweł II.

Ideą stworzenia musicalu było ukazanie Karola Wojtyły jako zwykłego człowieka, który, jak każdy, miał swoją historię, trudne życiowe momenty, dylematy i emocjonalne przeżycia, jednak mimo przeciwności losu zawsze starał się być blisko drugiego człowieka.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych środków wyrazu artystycznego oraz rozwiązań technologicznych, musical jest atrakcyjną formą przekazu i zaskakuje widza na każdym etapie trwania widowiska.

Każda ze scen jest ilustrowana animacjami 3D na wielkoformatowym ekranie. Poszczególne sceny przedstawiane przez aktorów i tancerzy ilustrowane są śpiewem w wykonaniu rozpoznawalnych artystów, przy akompaniamencie orkiestry. Dodatkowym środkiem wyrazu są rekwizyty będące spójnym elementem scenografii całego widowiska.

Wystąpią: Mateusz Ziółko, Monika Wojciechowska, Michał Gasz oraz Łukasz Buksa OFM

Co trzeba zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenie?

Na naszym profilu na Facebooku udostępniliśmy konkursowy post. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem zostawić komentarz, w którym podzielisz się wspomnieniem związanych z Papieżem Janem Pawłem II. Może spotkałeś się z nim? Może miał jakiś szczególny wpływ na Twoje życie. Spośród komentujących wyłonimy osobę, która wygra podwójną wejściówkę na musical w dniu 22 stycznia o godzinie 17:00. Konkurs trwa do 13. stycznia (piątek) do godziny 13:00.

Zobaczcie trailer tego wydarzenia. Zapowiada się wyjątkowo.

 

Czytaj także: Nowy Sącz. Chłopiec wbiegł wprost pod koła samochodu. Film ku przestrodze

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama