KONKURS! Kto z Was ma najlepszą intuicję?

KONKURS! Kto z Was ma najlepszą intuicję?

konkurs Polska - Argentyna

W środę o godz. 20.00 podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się z Argentyną. Stawką meczu jest awans do 1/8 piłkarskich Mistrzostw Świata. Równolegle Arabia Saudyjska zagra z Meksykiem. Środowy wieczór przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia w rywalizacji grupowej. Z okazji meczu Polska – Argentyna ogłaszamy konkurs. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia do kina HELIOS oraz magazyn „Polacy Na Mundialach”. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć nagrody?

Na naszym Facebookowym profilu opublikowaliśmy post informujący o konkursie. Każdy kto chce wziąć udział w zabawie proszony jest o pozostawienie w komentarzu swoich trzech przypuszczeń dotyczących meczu Polska – Argentyna:

1. Jaki padnie wynik
2. Kto będzie strzelcem PIERWSZEJ bramki dla Polski w tym meczu
3. Czy Polska uzyska awans do 1/8?

Przypominamy: Polska może awansować nawet w przypadku przegranej. Typujemy zatem wynik meczu z Argentyną, strzelca pierwszej bramki dla Polski w tym meczu oraz przewidywania odnośnie awansu. Osoba, która prawidłowo wskaże swoje typy otrzyma DWA PODWÓJNE zaproszenia do kina HELIOS, które będzie mogła wykorzystać w dowolny dzień grudnia 2022. Ważne: Jeśli będzie więcej osób, które prawidłowo wytypują wynik, strzelca oraz awans (lub jego brak), wówczas spośród tych osób wyłonimy zwycięzcę drogą losowania. Zatem kto z Was ma najlepszą intuicję? Zgłoszenia w komentarzach przyjmujemy do momentu rozpoczęcia spotkania Polska – Argentyna (godz. 20.00). Zachęcamy do zabawy.

Czytaj także: Adam Małysz gościł dziś w Nowym Sączu. To początek współpracy z nowosądeckim szpitalem (zdjęcia)

Share on twitter
Share on facebook