ROZDAJEMY BILETY DO KINA!

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej... To Vincent  – wówczas mało znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię - odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

wsb3

„Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.

Szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na TEN WŁAŚNIE FILM!

Mamy do rozdania trzy pojedyncze zaproszenia sprezentowane przez KINO SOKÓŁ

Aby zdobyć zaproszenie: polub link z informacją o filmie na naszym profilu na FB a w komentarzu wpisz kod według następującego schematu: nazwisko Vincenta, czyli bohatera filmu + imię osoby z którą chciałbyś obejrzeć film 😉
Komentarze prosimy zamieszczać pod linkiem informującym o akcji  na naszym Fanpage'u na Facebooku.

Zgłoszenia przyjmujemy DO PONIEDZIAŁKU 16 PAŹDZIERNIKA, DO GODZ. 12.

Zapraszamy do zabawy ?


 

Produkcja : Polska, Wielka Brytania 2017

Gatunek: animacja; dramat; kryminał

Obsada: Saoirse Ronan, Aidan Turner, Eleanor Tomlinson

Reżyseria: Dorota Kobiela, Hugh Welchman

Do kina możesz iść ZA DARMO w terminach:

16 -17. X., godz.14.10

18.X., godz 11.10

19.X. godz. 14.10

Jaga PapajPaweł Janisz i Arleta Dutka ZAPRASZAMY do redakcji po odbiór biletów!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.