Uwaga kierowcy! Od dziś zmiana organizacji ruchu na Sucharskiego w Nowym Sączu

W związku z remontem nawierzchni ulicy Sucharskiego w Nowym Sączu od dziś wprowadzona zostaje kolejna zmiana organizacji ruchu w tym miejscu. Dla ruchu pojazdów zamknięta będzie jezdnia północna od strony rzeki Łubinka. Ruch poprowadzony jest południową jezdnią od strony ulicy Lwowskiej. 

Jak infrormuje MZD w Nowym Sączu będzie to skutkowało zmianami w przebiegu ruchu również na sąsiednich ulicach.

Skręt z ul. Partyzantów w ul. Sucharskiego, będzie możliwy tylko w prawo, w razie konieczności istnieje możliwość zawrócenia na rondzie i jazdy w przeciwnym kierunku.

Przy rondzie na ulicy Barskiej, będzie możliwy przejazd pomiędzy pasami ruchu ul. Sucharskiego, wjazd na rondo pozostaje bez zmian.

Skręt z ul. Okulickiego w Sucharskiego, będzie możliwy tylko w prawo. Skręt z ul. Sucharskiego w ul. Nowochruślicką, będzie możliwy tylko w prawo, a ewentualne zawracanie, będzie możliwe na przejeździe pomiędzy pasami ul. Nowochruślickiej 150m powyżej.

Na ul. Nowochruślickiej, będzie wyłączony z ruchu pas do prawoskrętu w ul. Sucharskiego, skręt w prawo z ul. Nowochruślickiej w ul. Sucharskiego będzie odbywał się z prawego pasa ruchu ul. Nowochruślickiej – czytamy w komunikacie UM w Nowym Sączu

org ruchu sucharskiego etap 4 rys 2

 

Nowy Sącz: wyniki badań wykluczyły koronawirusa. Pacjent zostanie przeniesiony

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.