Koniec poszukiwań nad Dunajcem w Nowym Sączu

Koniec poszukiwań nad Dunajcem w Nowym Sączu

poszukiwania Dunajec

Na brzegu pozostały ubrania i telefon komórkowy. Od niedzieli sądeccy policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania nad rzeką Dunajec, do której rzekomo miał skoczyć nieznany mężczyzna. Działania zostały już jednak zakończone.

Jak pisaliśmy TUTAJ, w ubiegłą niedzielę po godzinie 23:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że najprawdopodobniej nieznany mężczyzna skoczył z mostu do rzeki Dunajec. W nocy służby ruszyły na poszukiwania. Przeczesywano brzegi rzeki, a jeden strażacki zastęp płynął pontonem od mostu w Kurowie. Działania te nie przyniosły jednak żadnych efektów i około godziny 2:00 zostały zakończone.

– Poszukiwania wznowiono na prośbę Policji w dniu 21 lutego o godzinie 12.28. Teren jaki przeszukano to rzeka Dunajec wraz z brzegami na odcinku poniżej mostu Legionów aż do ujścia rzeki Dunajec do jeziora Rożnowskiego. Poszukiwania prowadzono pieszo oraz przy użyciu sprzętu pływającego – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Ostatecznie działania poszukiwawcze zostały wczoraj zakończone.

– W wyniku podjętych działań policjanci ustalili osobę, która według zgłoszenia rzekomo miała skoczyć z mostu na ul. Legionów 20 lutego br. 38-leni sądeczanin został odnaleziony wczoraj na terenie Nowego Sącza – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook