Konfederacja wieńczy dziś kampanię spotkaniem artystycznym na płycie rynku

Konfederacja wieńczy dziś kampanię spotkaniem artystycznym na płycie rynku

Konfederacja, Nowy Sącz

Przedstawiciele komitetu reprezentowanego przez posła Ryszarda Wilka wieńczą kampanię wyborczą spotkaniem z mieszkańcami Nowego Sącza. O godzinie 18.00 na płycie rynku startuje „Wieczór Artystyczny z KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy – Słuchamy Mieszkańców”. To będzie doprawdy ciekawa konwencja, inna niż wszystkie.

Każdy chętny mieszkaniec może spędzić dzisiejszy wieczór w rytmie artystycznym. Ciekawostką jest fakt, że organizatorzy przewidzieli możliwość wpisywania się do Księgi, w której będzie można ująć swoje przemyślenia na temat miasta.

– To będzie taka artystyczna uczta pod gołym niebem. Zachęcamy do przyjścia na rynek. Mamy małą scenę. Nie zabraknie występów artystyczno-muzycznych, malowania obrazów. Mieszkańcy będą mieli okazję wpisać do księgi swoje przemyślenia i konkretne działania, które chcieliby podjąć w Nowym Sączu. Wsłuchujemy się w głos Sądeczan. To wydarzenie jest dedykowane właśnie im. Będą mieli dziś do dyspozycji nas jako kandydatów do reprezentowania ich w Nowym Sączu – mówi w rozmowie z naszą redakcją Mariusz Bożyk, kandydat do Rady Miasta.

Czytaj także: Wiktoria pierwszą kobietą #SerialuNaWęgierskiej? Trwa wielki ruch społeczny

Fot. Adrian Maraś

Reklama